Prezent dla żony – oryginalne pomysły

gift-553149_1280

Wspaniałym prezentem dla żony na rocznicę ślubu będzie niewidzialna kolacja. Atrakcja pozwoli uczestnikom poczuć smaki potraw na nowo. Ciekawym pomysłem jest też masaż relaksacyjny za pomocą kamieni bazaltowych lub czekolady. To wspaniały prezent dla żony na urodziny, który pozwoli odpocząć od codzienności. Kobietom lubiącym mocne wrażenia warto sprezentować skok na bungee lub lot paralotnią. To oryginalne prezenty dla niej, które wyzwalają pokłady adrenaliny.

Skok na bungee, lot paralotnią – idealny prezent dla fanów mocnych wrażeń

Dla kobiet, które kochają adrenalinę, świetnym prezentem będzie skok na bungee. Taka atrakcja wyzwala niezwykłe emocje, które towarzyszą swobodnemu spadaniu. Najwyższe wieże bungee w Polsce mają 90 m, więc skok z tej wysokości jest niesamowitym przeżyciem, który pozostanie w pamięci uczestniczki na długo. Sprzęt używany do bungee jest najwyższej jakości od renomowanych firm, więc bezpieczeństwo skoku jest gwarantowane. Wspaniałą rozrywką dla żony może być też lot paralotnią. Atrakcja pozwala ujrzeć świat z innej perspektywy i poczuć wspaniałe emocje związane z lataniem. Przelot odbywa się z instruktorem w tandemie na certyfikowanej paralotni. Podróż przebiega spokojnie, a uczestniczka ma czas na delektowanie się przebywaniem w przestworzach. Lot paralotnią i skok na bungee to pomysłowe prezenty dla partnerki, która uwielbia skoki adrenaliny!

Niewidzialna kolacja – oryginalny pobyt w restauracji

Jeśli żona jest zwolenniczką wykwintnego jedzenia, niewidzialna kolacja będzie dla niej wspaniałym prezentem na rocznicę ślubu. Atrakcja rozpoczyna się od znalezienia stolika w restauracji, która jest pozbawiona oświetlenia. Kelnerzy z noktowizorami służą pomocą. Kiedy oczy przyzwyczają się do ciemności, obsługa restauracji podaje potrawy. Ograniczenie wzroku pobudza smak, tak więc walory potraw pozostaną we wspomnieniach na długo. Kucharze dbają o niespotykane potrawy, a zadaniem uczestników atrakcji jest odkryć ich składniki. W zestawie jest przystawka, danie główne z lampką wina oraz deser. Niewidzialna kolacja to niezwykle oryginalny prezent dla żony.

Masaż relaksacyjny za pomocą kamieni lub czekolady

Masaż pielęgnujący ciało przy subtelnej muzyce i delikatnym blasku świec to wspaniały prezent dla żony, który uwolni ją od codzienności. Ciekawym pomysłem jest też masaż gorącymi kamieniami, który dodaje energii i koi zmysły. Do relaksacji używa się kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego, które kumulują ciepło na długi czas. Dla kobiet wolących słodką przyjemność, wspaniałym prezentem będzie masaż czekoladowy, który wygładza skórę na całym ciele i dodaje jej miękkości. Ekstrakt z kakaowca zawarty w czekoladzie chroni skórę, łagodzi podrażnienia oraz ujędrnia ciało. Jest to świetny prezent na urodziny lub inne uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *