Gdzie kupować najtaniej karty prepaid PSN?

Do grania na PlayStation potrzebujemy gier. Te możemy kupić zarówno w sklepach z grami czy z elektroniką, jak i on-line – w sklepie PlayStation Store. Do zrobienia zakupów w tym drugim będziemy potrzebowali karty albo doładowania PSN.

Nie każdy z nas ma kartę akceptowaną przez PlayStation Store – najlepiej, aby była to karta kredytowa, ponieważ sklep nie akceptuje wszystkich standardowych kart płatniczych wydawanych przez banki, na przykład karty Visa Electron, która jest najbardziej popularna.

Ponadto nie każdy chce podawać dane swojej karty w sieci PlayStation – istnieje ryzyko, że dane zostaną wykradzione, co już zdarzało się w przeszłości.

W takim przypadku najlepszym wyborem będą karty prepaid PSN, które możemy kupić on-line lub w zwykłych sklepach, a potem doładować konto i wykorzystać zgromadzone na nim środki.

Gdzie kupować karty i płacić jak najmniej?

Jeśli również chcesz skorzystać z tej metody płatności, możesz kupować obecnie karty prepaid PSN jako cyfrowe lub fizyczne. Gdy chodzi o niższe opłaty, warto skupić się przede wszystkim na kartach w formie cyfrowej, ponieważ to dzięki nim będziemy mogli zyskać najwięcej. Dodatkowym plusem jest szybkość, ponieważ transakcja odbywa się najczęściej automatycznie, więc kod do doładowania otrzymujemy w parę minut.

Co więcej, dzięki kupowaniu kart on-line możemy zaoszczędzić. Atrakcyjne oferty czekają na nas przede wszystkim w sklepach sprzedających doładowania oraz gry. Niekiedy na doładowaniu możemy zaoszczędzić kilka procent.

Przykładowo, doładowanie za 100 złotych może kosztować nas 95-99 złotych, ale zdarzają się jeszcze lepsze promocje przy większych doładowaniach.

Kupuj w zaufanych sklepach!

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupienie karty będziesz szybkie i bezpieczne, pamiętaj o tym, by wcześniej sprawdzić sklep, w którym chcesz złożyć swoje zamówienie. Można zrobić to także bardzo łatwo – wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej nazwę sklepu, a potem przejrzeć wyniki w poszukiwaniu opinii.

Zatem, jeśli nie masz karty płatniczej lub kredytowej albo nie chcesz nią płacić lub chcesz płacić jeszcze mniej, szukaj kart prepaid PSN on-line!