Nowe lokalizatory GPS od Oxforda

Firma OXFORD właśnie ujawniła swój najnowszy produkt: motocyklowy lokalizator GPS, który jest całkowicie wodoodporny i nie wymaga ładowania.

Lokalizator jest oferowany w cenie cenie £ 199.99. Zasilanie to bateria litowa o długości życia do 10 lat.

Motto firmy Oxford przyświecające temu produktowi:

„Po prostu ukryj lokalizator w najbardziej odpowiednim miejscu na motocyklu i aktywuj w swoim telefonie, tablecie lub komputerze.

Jeśli motocykl zostanie skradziony, wystarczy otworzyć dedykowaną aplikację lokalizatora, aby dowiedzieć się, gdzie został zabrany … gdziekolwiek na świecie z wykorzystaniem sieci komórkowej.”

Jedno urządzenie może być przenoszone między pojazdami, a także można mieć wiele lokalizatorów przypisanych do jednego konta.

Urządzenie posiada cztery tryby, w tym trybie alarmu, który pozwala zgłosić kradzież motocykla w systemie lokalizatora. Jednakże, jeśli twój motocykl zostanie skradziony, w przeciwieństwie do niektórych systemów konkurencyjnych, będziesz musiał samodzielnie skontaktować się z policją.

Koszty abonamentu zaczynają się od 60 £ za rok, natomiast samo urządzenie będzie posiadać wiele różnych odmian, w tym standardowe Tracker (199 £), Tracker Szpieg (219,99 £), który jest wyposażony w magnes do mocowania, i £ 239,99 Tracker Zewnętrzne który posiada zewnętrzny przewód GPS.

Lokalizatory sprzedawane będą z dwuletnią gwarancją w standardzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *