Pomysły na prezent dla kierowcy

lambo-194485_640

Przejażdżka Ferrari 458 Italia to oryginalny prezent, który będzie marzeniem każdego kierowcy. Niesamowite parametry pojazdu sprawiają, że jazda nim po torze wyścigowym pozostawia niezwykłe wspomnienia. Podróż quadem to dobry prezent dla szefa lub dla męża na rocznicę ślubu. Jazda Monster Truckiem to ekstremalna zabawa obok doświadczonego kierowcy. Atrakcja jest realizowana na dostosowanym torze wyścigowym. To ciekawy prezent zarówno dla kierowców ciężarówek, jak też na 40 urodziny

Przejażdżka Ferrari – rozrywka dla każdego wielbiciela szybkich samochodów

Każdy kierowca będzie zachwycony, kiedy wsiądzie za stery Ferrari 458 Italia. Jest to samochód, który osiąga maksymalną prędkość 340 km/h, ma silnik o pojemności 4,5 l oraz osiąga 100 km/h w czasie 3,5 sekundy! Każdy kierowca, który ma okazję przejechać się tym pojazdem, zapamięta na długo to doświadczenie. Uczestnik atrakcji ma do wyboru nawierzchnie betonowe, asfaltowe oraz płyty betonowe. Jazda Ferrari odbywa się na dostosowanym torze wyścigowym pod okiem profesjonalnego instruktora. To świetny pomysł na prezent zarówno dla fanów motoryzacji, jak i każdego kierowcy.

Jazda quadem – zabawa w terenie

Jazda quadem to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy lubią zabawę w terenie. Atrakcja rozpoczyna się od zapoznania się z zasadami obowiązującymi na torze oraz zrozumienia mechaniki pojazdu. Po wprowadzeniu, uczestnik siada za kierownicą quada i pokonuje określony element trasy pod obserwacją doświadczonego instruktora. Godzinna podróż wśród leśnych terenów z wieloma wzniesieniami, spadkami i przeszkodami to wyjątkowe doświadczenie. Uczestnik czuje się jak na miniaturowej wersji wyścigu Paryż-Dakar! Organizatorzy rozrywki zapewniają pełne ochraniacze na ciało, w tym kask, rękawice i specjalne zabezpieczenia na kręgosłup. Jazda quadem po nieznanym terenie to świetna atrakcja dla osób lubiących mocniejsze wrażenia.

Monster Truck – ekstremalna rozrywka w wyjątkowych okolicznościach

Monster Truck to legendarny pojazd wywodzący się z Ameryki. Jest to klasyczny pick-up zamontowany na ogromnych kołach z potężnym zawieszeniem. Ta maszyna specjalizuje się w jeżdżeniu i zgniataniu swoją masą innych aut, więc podróż tym pojazdem wymaga dużo odwagi. Przejażdżka Monster Truckiem jest realizowana na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami. Uczestnik siedzi na fotelu pasażera obok doświadczonego kierowcy, który dba o najwyższy poziom zabawy, a zarazem maksymalne bezpieczeństwo. Atrakcja trwa średnio 10 minut, ale wrażenia z przejażdżki pozostają na długo w pamięci każdego uczestnika. Jest to świetny pomysł na prezent dla kierowcy ciężarówki lub fanów dużych pojazdów.