Sykes i Rea przewidują rundę Australijską

Drużyna Kawasaki już patrzy na kolejne wyścigi. Duo składające się z Johnatana Rea i Toma Sykesa jest w stu procentach pewne siebie i z wielkimi oczekiwaniami wyczekuje otwarcia rundy w 2015 roku w SWC.

ZX-10R

Biorąc pod uwagę ich występy na dwudniowych performancach na wyspach Filipa mają spore oczekiwania i są pewni swego. Jednakże obydwaj doskonale wiedzą i zdają sobie sprawę, że wciąż pozostaje miejsce na poprawę, a nowy sezon wygląda zachęcająco i obiecująco dla całej drużyny Kawasaki. Są pewni, że nakłady pracy jaki eponiesli na pewno przyniosą zamierzone rezultaty.

Pomimo orzeczeń że nie był w stanie i nie pokazał pełnych swoich możliwości na pojedynczym okrążeniu, Johnatan Rea ukończył oficjalne testy z drugim wynikiem okrążenia na swoim ZX-10R.

„Musiałem pokazać na co mnie stać. Testując nowe materiały, które musieliśmy ponownie potwierdzić w Jarez” mówi Rea. „W zasadzie wolę dłuższe próby. Dzisiaj udało mi się wykonać długą jazdę, przy której końcu mogłem podjąć kilka nowych prób poprawy czasu okrążenia. Podsumowując. Dzień był udany.

Kawasaki team

„Z pewnością w związku z nowymi regulacjami mamy nieco granic do przejścia, ale jesteśmy dobrej myśli. Pracuję z naprawdę utalentowanymi ludźmi i jestem pewny, że razem możemy osiągnąć sukces. Inżynierowie w mojej drużynie i ich szef i w ogóle wszyscy spisują się wyśmienicie. Dobra robota – udało nam się przejść kilka długich i ciężkich mostów, ale widzimy przed nami prawdziwie dobry okres. Czasy okrążeń są obiecujące, zachowania sbk są również miłą niespodzianką.”

No cóż, kto tak mówi musi być pewny swego. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon dla Kawasaki Team.

A oto możliwości tegoże superbike’a:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *