Tani kurier – kilka sposobów nadania przesyłki kurierskiej

Platforma wysyłkowa epaka.pl umożliwia transport przesyłek w szybki, prosty, a przede wszystkim tani sposób. Swoją przesyłkę można nadać na kilka sposobów – przez Internet, telefon bądź w oddziale stacjonarnym. Usługi realizowane są na terenie Polski oraz poza jej granicami. Platforma wysyłkowa współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi, co przyczynia się do wysokiej jakości realizowanych usług.

Oddziały stacjonarne

Paczkę można wysłać w jednym z ponad 180 oddziałów epaka.pl, które znajdują się na terenie całej Polski. Zgodnie z potrzebami klienta paczka zostanie zważona i zmierzona. Pracownicy pomogą również ją spakować. Zostanie wydrukowana etykieta. Oddział stacjonarny oferuje także pomoc przy wybraniu najkorzystniejszej oferty wysyłki.

W Punktach Obsługi Klienta można też nabyć niezbędne materiały do poprawnego spakowania paczki. Ten sposób nadania przesyłki kurierskiej jest odpowiedni dla osób, które z różnych powodów nie mogą skorzystać z innych rodzajów tej usługi bądź preferują bezpośredni kontakt z ludźmi.

Nadawanie paczek przez Internet

W przypadku, gdy klient nie ma czasu, aby udać się do jednego ze stacjonarnych oddziałów, paczka jest zbyt duża, nieporęczna bądź ciężka, możne skorzystać z panelu, przez który możliwe jest zamówienie kuriera prosto do swojego domu. Należy nadać paczkę za pomocą strony internetowej epaka.pl. W zakładce ,,Zamów kuriera” należy uzupełnić wszystkie dane swojej przesyłki – wagę, długość, szerokość i wysokość oraz zaznaczyć czy przesyłka jest standardowa, czy niestandardowa.

Po wpisaniu danych system wyceni paczkę u poszczególnych przewoźników. Należy zdecydować, której firmie kurierskiej przekazuje się zlecenie wysłania paczki. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych nadawcy, adresata oraz zlecającego. Następnie należy zapoznać się z regulaminem, zatwierdzić go i zapłacić za przesyłkę. Po opłaceniu usługi kurier dostanie informację o zgłoszeniu. Klient otrzymuje na adres poczty elektronicznej dokumenty, które należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Ostatnim etapem jest oddanie paczki kurierowi.

Kontakt z konsultantem przez telefon

Firma epaka.pl pozwala także na skontaktowanie się z jednym z konsultantów przez telefon. Jeśli klientów szczególnie interesuje tani kurier, można oczywiście taką informację uzyskać. Bezpośredni kontakt z pracownikami umożliwia ustne nadanie przesyłki. Wystarczy podać wszystkie potrzebne dane, aby otrzymać najkorzystniejszą ofertę. Po stronie nadawcy należy tylko potwierdzenie zamówienia i opłacenie go.

Klient dostanie na adres swojej poczty elektronicznej wiadomość zawierającą informację dotyczącą zamówienia, jakie należy zaakceptować. Ten sposób jest dosyć prostą formą nadania przesyłki, z której również korzysta bardzo duża liczba osób. Platforma epaka.pl stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *