Tor wyścigowy dla każdego

1

W Polsce coraz częściej spotykamy się z miłośnikami sportów ekstremalnych. Marzenia nie do pomyślenia jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu, nagle okazują się możliwe do spełnienia. W dodatku są tak naprawdę w zasięgu ręki. Nie brakuje amatorów skoków spadochronowych, lotów szybowcem, nurkowania na dużych głębokościach, czy szybkiej jazdy na torach wyścigowych. Właśnie ta dyscyplina, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem doczekała się najnowszego i najbezpieczniejszego toru w Polsce, który mieści się w LSSE Krzywa – są to okolice Bolesławca, 50 minut jazdy autostradą A4 od Wrocławia. Jazda takim torem zapewni każdemu niezapomniane wrażenia, wyzwalając w każdym mistrza kierownicy, który może pokonywać niebezpieczne zakręty przy maksymalnej prędkości. Takiej możliwości nie mamy na co dzień. No chyba, że mówimy o grach komputerowych.

Pixers Ring

Powierzchnia całego kompleksu Pixers Ring obejmuje 10 ha. 2 kilometrowa nitka składa się z trzech torów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Tor szkoleniowy wyposażony w maty poślizgowe i kurtyny wodne;
 • Tor kartingowy (gokarty);
 • Tor wyścigowy, gdzie odbywają się wszelakie eventy, wyścigi samochodowe i motocyklowe, jazdy ekstremalne, bolidami i supersamochodami, wyścigi i pokazy driftingowe;

 

2W ofercie pixers.ring.gp można znaleźć:

 • Profesjonalne sale szkoleniowe;
 • Treningi z trenerem personalnym, którzy indywidualnie pomogą poprawić styl jazdy- bezpiecznie lub sportowo;
 • Stajnia samochodów treningowych, jakiej nie ma nikt w Polsce- 5x Fokus RS., BMW M4, TOYOTA GT86, CHALLENGER SRT, MINI S, MUSTANG 64, TESLA;
 • Restauracja, atrakcje dla dzieci (samochodziki, motocykle, trampolina);
 • Najlepszy w Polsce salon VR ( salon wirtualnej rzeczywistości);
 • Kompleksowe zaplecze sanitarne (toalety, łazienki, szatnie);
 • Parking na 120 stanowisk;
 • Ochrona;
 • Mars Hotel- otwarcie: wrzesień 2017, możliwość noclegu w kopułach geodezyjnych;
 • Kompleksowa obsługa: mechanicy, opiekunowie, flagowi;

 

Ponadto firma organizuje cykliczne eventy dostępne dla każdego, nocne wyścigi Ring Wars i Pixers Cup, w których to udział może wziąć każdy chętny. Po torze można jeździć normalnymi, cywilnymi pojazdami– właśnie takie jest jego przeznaczenie.

Cennik

Jeśli chodzi o ceny obowiązujące na torze wyścigowym, są one zależne od wielu czynników. Wjechać można już od 19 zł. Tylko tutaj płacimy za realny czas spędzony na torze. I tak przykładowo półgodzinny karnet na dwa lata, przy użyciu własnego samochodu, wynosi 79 złotych miesięcznie. 10 godzinny karnet można zakupić w kwocie od 1499 zł miesięcznie, a za pojedynczą, 15 minutową sesję, należy zapłacić 49 zł. Tak naprawdę wszystko jest zależne od naszych potrzeb.

Dodatkowo, możliwe jest dołączenie do stałych klubowiczów. Karty klubowe dają wiele dodatkowych przywilejów. Prawdziwym maniakom motoryzacyjnym polecana jest karta HARDCORE z nielimitowaną jazdą po torze.

Ponadto za 399 złotych można wziąć udział w szalonym rajdzie u boku profesjonalnego instruktora. 199 zł kosztuje udział w sesji driftu. W specjalnie przygotowanym do tego celu samochodzie można przeżyć kilka, ale za to bardzo intensywnych minut u boku jednego z mistrzów driftingu. Taka jazda daje nie tylko niepowtarzalne emocje, ale pozwala zaobserwować jak wygląda perfekcyjna wręcz technika jazdy prawdziwych profesjonalistów. Z takiej przyjemności można skorzystać już od trzynastego roku życia.

Godziny otwarcia

Tor dostępny jest dla każdego w godz. 6-22 w tygodniu i 10-22 w weekendy. Recepcja (duży namiot) otwarta jest od 9 do 21, w weekendy od 10 do 22. Jeżeli jest potrzeba skorzystania z toru w innych godzinach, należy zgłaszać się do obsługi toru (mały namiot).

Reklama na torze

Firmy, które chcą dotrzeć do szerokiego i jednocześnie konkretnego grona odbiorców, mogą umieścić reklamę na Pixers Ring GP. Wszystkie reklamy znajdują się w jednym miejscu – na murze wzdłuż toru oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Aby zamówić taką usługę, wystarczy wybrać format reklamy, określić na jak długo ma być ona umieszczona, opłacić zamówienie i przesłać projekt graficzny.