Victory w TT Zero Race na wyspie Man

Victory potwierdziło swój udział w wyścigu TT Zero Race rozgrywanego oczywiście na słynnym Mountain Course na wyspie man. Victory wystawi swój motocykl do wyścigu w nadchodzącym czerwcowym wyścigu. Występ w Europie będzie globalnym debiutem elektrycznych motocykli Victory.

Niedawno do zespołu prowadzonego przez Williama Dunlopa dołączył Lee Johnstone.

2VictoryWarto zauważyć, że że Polaris – właściciel Victory, został ostatnio włąścicielem Brammo.Zatem w rzeczywistości motocykl Victory to Empulse RR tyle, że z nowymi owiewkami, kolorystyką i z innym logo na zbiorniku.

Gary Gray – dyrektor ds motyocykli z Victory powiedział

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że pracujemy z William i Lee. Chcieliśmy być bardzo konkurencyjny i nie mieć żadnych wymówek. Lee jest niezwykle szybki, a do tego lekki, a każdy sposób aby obniżyć masę jest dobry. A potem William; on jest również niesamowitym zawodnikiem, ma mnóstwo doświadczenia na wyspie Man, i można być pewnym, że poradzi sobie. Mieć takich dwóch zawodników w zespole to bardzo ekscytujące przeżycie.”
Zapowiedź startu marki w słynnym wyścigu wznieciło nowe plotki o elektrycznym cruiserze, nad którym prawdopodobnie pracuje Victory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *